بالش مموری فوم ایپک ساخته شده از بهترین مموری فوم و پارچه گرد بافت رویه بالش با گارانتی 5 ساله و شرایط ویژه.

در این قسمت توضیحات تخصصی بالش مموری فوم ایپک ارائه خواهد شد.

بالش طبی مموری فوم هوشمند  | Memory Foam Pillow

نسلی جدید از بالش با تکنولوژی روز و مدرن

بالش مموری فوم هوشمند ایپک ترک برای کسانی که به بالشهای قدیمی عادت کرده‌اند طراحی شده است تا علاوه بر به هم نزدن عادت خواب بتواند با شکل گیری حالت سر و گردن به راحتی گودی گردن شانه و پشت را پر کند و از گردن دردهای رایج جلوگیری کند.

بالش مموری فوم هوشمند ایپک ترک دارای ظاهری قدیمی است تا افرادی که به ظاهر کلاسیک عادت دارند آن را تهیه کنند. این بالش از مموری فوم هوشمند با کیفیت تولید شده و دارای 2 سال گارانتی است و به راحتی موقع خوابیدن شکل سر و گردن شما را به خود خواهد گرفت.

بالش نه باید سفت باشد و نه باید بسیار نرم باشد. بالش سفت به سروگردن فشار وارد می کند و بالشهای نرم هم زاویه سروگردن را نامناسب خواهند کرد پس هم بالشهای سفت و هم بالشهای نرم نمی توانند فرم سر و گردن را به درستی حفظ کنند بنابراین علاوه بر فشار روی گردن باعث اختلالات تنفسی خواب خواهند شد.

بالش مموری فوم ایپک، با طراحی مناسب به شکل سنتی و ساخته شده از بهترین مموری فوم هوشمند ترک می تواند تضمین کننده خواب راحت برای شما باشد.

خوابیدن به پشت، خوابیدن به پهلوی راست و چپ و حتی خوابید به شکم با بالش مموری فوم برای شما راحت تر خواهد بود.

با استفاده از بالش مموری فوم فشار ناشی از وزن سر بر روی مهره‌های گردن وارد نخواهد شد و سروگردن حالت مناسب و راحت خواب را تجربه خواهند کرد.

بالش مموری فوم Memory Foam Pillow بالشی با کیفیت عالی و مناسب برای داشتن خوابی راحت است. بالش مموری فوم ایپک در ابعاد استاندارد تولید می شود و وزن سبکی دارد و به راحتی قابل جابجایی است.

8 نکته و ویژگی بالش طبی مموری فوم هوشمند ایپک ترک :

  1. پشتیبانی بی نظیر سر و گردن : ماساژ طبیعی و تثبیت دما
  2. امکان و قابلیت استفاده از دو طرف بالش طبی
  3. پارچه با کیفیت ترک و قابل شستشو : با توجه به دستور العمل این محصول می تواند شستشو و خشک شود
  4. کیفیت و طول عمر طولانی : بدون تغییر شکل ظاهری و بی کیفیت شدن
  5. پارچه نخ پنبه 100% با کیفیت : قابلیت عبور مناسب هوا روی بالش طبی
  6. وزن کم و سبک بودن بالش مموری فوم Memory Foam Pillow
  7. تغییر پذیری راحت بالش طبی مموری فوم مطابق با سر و گردن و بازگشت سریع به حالت اولیه بعد از استفاده طولانی مدت از بالش مموری فوم
  8. کاهش فشار روی مهره های گردن و عضلات گردن و تحمل فشار سر

آیا بالش طبی مموری فوم Memory Foam Pillow آنتی باکتریال است؟

بله. یکی از ویژگی های بالش مموری فوم طبی ایپک خاصیت آنتی باکتریال بودن است که باعث جلوگیری از تجمع باکتری ها می شود. علاوه بر خواب راحت باید به پاکیزگی بالش نیز توجه شود پس این ویژگی باعث کاهش واکنش های پوستی و تنفسی می شود.

خرید بالش طبی مموری فوم 

با خرید بالش مموری فوم طبی هوشمند ترک ایپک خواب با کیفیت را برای خود تضمین کنید. خواب خوب می تواند کیفیت زندگی شما را بالا ببرد.

قیمت بالش طبی مموری فوم 

قیمت به روز بالش مموری فوم ترک ایپک وابسته به قیمت دلار کم و زیاد می شود و ما به عنوان نماینده رسمی ایپک در ایران تضمین میکنیم کمترین قیمت بالش طبی مموری فوم و بهترین مدل بالش مموری فوم را برای شما به صورت رایگان ارسال کنیم. قیمت هر مدل بالش مموری فم در فروشگاه ایپک به صورت روزانه قابل بررسی است و فروشگاه ایپک می تواند به شما کمک می کنند بهترین گزینه را خریداری کنید و از خرید خود لذت ببرید.

.  .  .  .