درباره تشک ایپک

برند ایپک

تشک ایپک با عرضه تشک‌های با کفیت و مرغوب در مدل‌های مختلف فنر متصل، فنر منفصل یا فنر پاکتی، بدون فنر و اسفنجی و همچنین کالای خواب و محافظ تشک ایپک توانسته است رضایت تمام مشتریان خود را جلب نماید.

از محصولات جانبی که برند ایپک برای شما عرضه کرده است می‌توان به محافظ تشک، تشک میهمان، بالش، تخت با رویه‌ی پارچه ای (باکس) و تاج اشاره کرد.

درباره تشک ایپک - سایت رسمی تشک ایپک در ایران

درباره تشک ایپک

هدف برند ایپک ارائه تشک ایپک و کالای خواب ایپک اورجینال با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت ممکن در بازار ایران است. پس دقت نمایید برای خرید تشک ایپک اصل باید هر مدل دارای اسم ثبت شده در سایت رسمی تشک ایپک در ایران با آدرس ipekmattress.ir باشد و همراه با هر مدل کارت گارانتی اختصاصی مطابق با نوع تشک ایپک صادر شده باشد تا بتوانید گارانتی خود را به درستی فعال کنید.

تشک ایپک با دستگاه های پیشرفته و فناوری بروز توسط افراد توانمند در سطح بین المللی تولید جهانی شده است. هر تشک ایپک دارای خدمات منحصر به فرد مثل تعویض تشک با هر مدل در هر نوع برندی است، دارای قابلیت مرجوعی تشک است، دارای خدمات پشتیبانی و تعمیر فوری است، دارای خدمات ارسال ویژه و وی آی پی در ایران است. 

در تشک ایپک مواد اولیه با کیفیت بکار رفته است و با توجه به نوع نیاز خود و میزان هزینه ای که می توانید برای خرید هر تشک اختصاص دهید می توانید بهترین مدل و کیفیت را تهیه کنید. پشتیبانی تشک ایپک در بین تمام برندهای تشک در ایران از بهترین خدمات برخوردار است.

تشک ایپک دارای گواهینامه تایید ارزش برند و گواهینامه رضایتمندی مشتری است تا بتوانید با خیال راحت ازین برند تشک استفاده نمایید. دقت کنید که تنها مرکز رسمی تشک ایپک در ایران بازرگانی سینا به آدرس تهران مرزداران فروشگاه تشک ایپک است.

برای ارتباط مستقیم با مدیریت برند ایپک در ایران به بخش ارتباط مراجعه نمایید. (اخذ نمایندگی فروش، کسب مشاوره خرید برند ایپک)

درباره تشک ایپک

فروشگاه مرکزی ایپک

location marker
سایت رسمی تشک ایپک برند برتر تشک ترک

سایت رسمی تشک ایپک در ایران